מערכת ניהול לקוחות ואוטומציה בתחום הנדל”ן

תרשים זרימה

[קייס סטאדי] - איך הצלחנו לגרום לעסק בתחום הנדל"ן לעבוד חכם יותר, בצורה אוטומטית ולשפר את המכירות!

על הלקוחה: שרון דידי בעלת החברה 'שרון דידי יזמות ושיווק נדלן בע"מ' המתעסקת בליווי של משקיעי נדל"ן בדרך לקניית הנכס ושיווק פרויקטים של קבלנים וחברות.

אם אתם רוצים להבין איך להשקיע בנדל"ן,  לייצר לעצמכם הכנסה נוספת ופנסיה עתידית ,להגדיל את ההון שלכם כנסו לאתר של שרון דידי ותקבלו חינם סדרת סרטונים שתסביר לכם בדיוק מה לעשות.

מצב קיים 

שרון הגיעה אלינו אחרי הרבה שנים שהיא כבר נמצאת בתחום של שיווק הנדל"ן, בו צברה מוניטין רב והצלחות רבות.
לשרון, משרד עם צוות גדול של עובדים תחתיה, אך הרגישה שככל שהיא מצליחה לקדם את העסק שלה ולייצר יותר פעילות ומכירות, כך גם גדל הקושי של סנכרון וניהול התהליכים של העסק, משלב הטיפול בלקוח פוטנציאלי ועד לשלב קבלת המפתח.

עד ששרון הגיעה אלינו היא עבדה בעיקר עם מערכת דיוור אותה ניהלה ביד רמה ועדכנה גם את כל המידע וניהול הקשר עם הלקוחות.
כאמור, עם הגדלת העסק, המערכת כבר לא סיפקה את הצרכים העסקיים ושרון חיפשה פתרון שיטפל בפניות, בניהול הפגישות, באיתור הנכסים, חוזים ועוד.

האתגר

שרון הייתה צריכה מערכת חכמה שיודעת לנהל פרויקטים מורכבים וארוכי טווח בצורה מדוייקת, מערכת לניהול הפגישות (שכן חלק מרכזי מאוד מהעסק שלה מבוסס על פגישות ייעוץ וליווי משקיעים וכולי), מערכת שדרכה תוכל לנהל מידע על נכסים ועוד.

כאן המקום לציין שהתחום של שיווק פרויקטים הינו אתגר לא קטן, שכן צריך לנהל את פעולות שיווק שונות לכל פרויקט, ולכן צריך מערכת שיודעת לנהל את התהליך ומאפשרת שליטה מקצה לקצה משלב קבלת הליד ועד סגירת העסקה! כל אלה דוברו בתהליך האפיון ומשם יצאנו לתוכנית עבודה מסודרת ולהטמעה.

הפתרון 

מבחינתנו, הבסיס כמעט בכל פרוייקט היא מערכת אחת שמרכזת את כל המידע על הלקוחות ולכן קודם כל התאמנו לה מערכת CRM  שהתאימה במקרה הזה בשם פאוורלינק.
התאמנו את המערכת לצרכים של העסק, על מנת שתהווה בסיס לכל מה שנרצה לעשות בהמשך. הרעיון הוא שבפלטפורמה אחת יכנסו כל הלידים, מכל המקורות השיווק ושכל ליד יכנס עם כל המידע והאינפורמציה לתוך כרטיס הלקוח.

לאחר מכן, שילבנו בפעילות השיווקית אוטומציה לוואטסאפ, באמצעות בוט חכם ששולח את הנתונים לפי עדכונים במערכת ה-CRM. האוטומציה בוואטסאפ כללה הודעות שנשלחות ללקוח משלב הליד, דרך קביעת הפגישה, אישור ההגעה, הסברים על דרכי הגעה ועוד.

בנוסף, בנינו אינטגרציה דרך פלטפורמת Zoom, שבלחיצת כפתור אחת מתוך מערכת ה-CRM נוצרת הפגישה בזום ונשלח לינק בוואטסאפ ללקוח והכול בצורה אוטומטית לחלוטין.

בנינו אוטומציה נוחה וקלה לכל נושא החוזים בין שרון לבין הלקוחות שלה, ניתן ליצור חוזה ישירות מהמערכת ולשלוח אותו ללקוחות בלחיצת כפתור, לבצע תהליכי פולואפ על חתימה ולהחזיר מידע למערכת בצורה אוטומטית מיד לאחר חתימה של הלקוח.

יצרנו גם טפסים דיגיטליים להעלאת מסמכים רלוונטים של לקוחות ועוד.

לסיכום, מה שהנחה אותנו הוא ששרון והצוות שלה, יבצעו הכל מפלטפורמה אחת וישלבו את כל המידע במקום אחד וכך יהיה ניתן לראות תמונה ברורה ואמיתית של העסק.

רוצה להוציא יותר מהעסק שלך?

מלא.י פרטים, ואחזור אליך בהקדם!

לשיתוף ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קייס סטאדיז נוספים שיכולים לעניין אותך:

דילוג לתוכן