פייפדרייב המערכת של אנשי המכירות

תרשים זרימה
הכירו את פייפדרייב

Pipedrive היא מערכת CRM הראשונה בעולם שנוצרה עבור אנשי מכירות.
הממשק של פייפדרייב כולל מספר יישויות: יישות איש קשר (Person), יישות של הזדמנות מכירה (Deal), יישות של ארגון (Organization), יישות של מוצרים ועוד. כל היישויות מתחברות אחת לשניה ומאפשרות סנכרון דו כיווני.

היתרון במערכת CRM הוא האפשרות לנהל את מערך המכירות, מידע על הלקוחות, מידע על ספקים ועוד והכל במקום אחד.

היתרון של פייפדרייב לעומת האחרות הוא אופן ניהול המכירה מול ליד. המערכת תדאג תמיד לתזכר אתכם לייצר את המשימה הבאה עד לצעד המיוחל – סימון הדיל כWon.

פייפדרייב פופולארית מאד ברחבי העולם וכיום משתמשים בה בכ-180 מדינות שונות. אחת הסיבות המובילות לבחרה במערכת היא ההוכחה כתורמת משמעותית להגדלת המכירות בעסק והגדלת רווחי החברה. 

צפו בסרטון המתאר את היכולות של המערכת:

הכירו את הפייפליין של פייפדרייב:

הפייפליין של פייפדרייב

פייפליין או בשמו העברי צינור עיבוד נתונים, הופך את כל תהליך המכירה לתהליך ויזואלי נוח לתפעול ולעבודה. 

לכל תהליך מכירה ניתן להגדיר פייפליין מותאם ובו להגדיר את שלבי המכירה. עבור כל Deal ניתן להגדיר את השלב מכירה שלו ולגרור בצורה פשוטה בין השלבים.
דוגמה לשבי מכירה של הפייפליין:

 • ליד חדש
 • אין מענה
 • נוצר קשר ראשוני
 • נשלחה הצעת מחיר
 • פולואפ

למי המערכת מתאימה?

פייפרדרייב היא מערכת שיודעת להתאים את עצמה לפי העסק, אבל ברובה תתאים עבור צוותי מכירות ובעלי עסקים שמבוצעים בהם תהליכי מכירה. היא בעלת יכולות אוטומציה גבוהות ותעזור לעסק שלכם להפיק רווחים גדולים יותר עקב ייעול נכון של מהלכי העבודה. אין ספק שהמערכת הזו היא השקעה הכרחית לכל בעל עסק שרוצה להגדיל את נתוני המכירה שלו.

יתרונות המערכת

 • ניהול תהליכי מכירה
  כאמור, בגלל שזו מערכת שפותחה על ידי אנשי מכירות היא מאד מוכוונת מטרה בכל מה שקשור לתהליך ניהול המכירה. בגלל שתהליך מכירה זה תהליך מתמשך בדר"כ, המערכת כל הזמן מפעילה את המשתמשים ליצור משימה חדשה על מנת לסגור את המכירה ומספקת כלים שימושיים לתכנון נכון של תהליך המכירה.
  פייפרדרייב הוכחה כמגדילה את אחוזי הלקוחות החדשים בכ-25%.
 • יכולת התאמה אישית גבוהה –
  מערכת פייפדרייב מאפשרת גמישות והתאמה אישית ברמה גבוהה מאד. למרות שהמערכת היא באנגלית, ניתן להתאים את שמות השדות במערבת לעברית, ליצור שדות מותאמים אישית לפי כל מגזר, ליצור פייפליינים שונים לכל תהליך מכירה, ליצור פילטרים לפי כל שלב של הליד ועוד
 • זמינות מכל מקום וכל מכשיר
  אחד היתרונות הגדולים של פייפרדרייב היא שהיא תוכנה שזמינה בכל מקום. ניתן לגלוש אליה באמצעות האינטרנט מהמחשב ואפילו דרך אפליקציה בטלפון. פייפדרייב תצייד את אנשי המכירות שלכם במידע זמין כל הזמן, גם בפגישות שמתבצעות מחוץ למשרד. היא לא רק תתרום ליעילות שלהם בתור אנשי מכירות, אלא גם תצביע על המקצועיות שלהם אל מול הלקוח ולעיתים תכונה זה היא מה שתהווה את הגורם המכריע בסגירת העסקה.
 • חיבור המייל שלכם תחת ממשק אחד
  המערכת מאפשרת לכם להתחבר לשרת המיילים שלכם, מה שאומראין לכם צורך לקפוץ ממערכת אחת לשנייה ולבזבז זמן ואנרגיה מיותרת. כל התכתובות שם הליד יכנסו לכרטיס לקוח/דיל, תוכלו ליצור תבניות מייל שיחסכו לכם זמן בלכתוב תשובות לשאלות שחוזרות על עצמן ועוד.
 • וכמובן, יכולות אוטומציה גבוהות
  לפייפרדרייב יש אינטגרציות מובנות עם לא מעט מערכות שונות, אוטומציות פנימיות וכמובן שבתהליך אוטומציה אפשר לחבר אותם גם לכל מערכת חיצובית שתרצו (כל עוד היא מאפשרת זאת). 
  אוטומציות לדוגמה:
  – שינוי סטטוס ליד ל-WON ישלח מייל ברוכים הבאים
  – יצירת אקטיביטי מסוג מסויים, ישלח SMS ללקוח
  – התראות לפני תום שירות
  – ועוד

 

רוצים לשמוע עוד על פייפדרייב? >> בואו נדבר

שוקלים להטמיע את המערכת Pipedrive בארגון שלכם?

אודות הכותב: עידן לוי

אודות הכותב: עידן לוי

עוזר לעסקים לעבוד טוב יותר על ידי הטמעת תהליכים אוטומטים חכמים ומתקדמים לשיפור ביצועי העסק והגדלת מחזור המכירות.

לשיתוף ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך:

רוצה להוציא יותר מהעסק שלך?

דילוג לתוכן